Місяць цифрової грамотності

Відповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності українців, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України” від 14 травня 2021 року “Про Стратегію кібербезпеки України” просимо долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, який триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року.

Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проект охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Рекомендуємо жителям громади та працівникам установ та організацій скласти тест на цифрову грамотність – Цифрограм, а також переглянути освітні серіали з можливістю отримання відповідного сертифікату.

 

Цифрограми на платформі Дія:

 

Цифрова освіта – https://osvita.diia.gov.ua/ (для всього населення)

Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів)

Рекомендовані освітні серіали:

Основи кібергігієни – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

Кіберняні – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybemanny

Обережно! Кібершахраї – https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber- fraudsters

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» – https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

Як громаді стати цифровою – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital- communities

Електронний підпис – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature

Остання зміна сторінки: 09-11-2021 18:53