Збудовано  туристичну стоянку вздовж автомобільної дороги державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород на в’їзді в Закарпатську область в с.Ужок

Ставненською сільською радою реалізовано проєкт № КМРР-230-ККІ-2021-2.0_З «Безпечні Карпати» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією „Єврорегіон Карпати - Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

У ході реалізації проєкту  збудовано  туристичну стоянку вздовж автомобільної дороги державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород на в’їзді в Закарпатську область в с.Ужок. Ставненська територіальна громада  сподівається, що розвиваючи туристичну галузь зможемо покращити соціально - економічне становище та привернути увагу туристів до нашого краю. Туристична стоянка покращить туристичну логістику адже розташована на початку популярних туристичних маршруті (Ужоцький перевал – г.Пікуй, Ужоцький перевал – витік річки Сян, Букові) та прилягає до «Букових пралісів Карпат» Ужанського НПП, забезпечить можливість зручного розташування транспортних засобів.

При реалізації проекту була відчутна суттєва підтримка зі сторони депутатського корпусу  Закарпатської обласної ради, зокрема депутатів Петрова Олексія Геннадійовича (голова обласної ради до 15 листопада 2021 р.), Ливч Мирослави Михайлівни та  Шукаля Ярослава Юрійовича, які  надали дієву консультативну та організаційну підтримку.

З робочими візитами під час будівництва туристичної стоянки були депутат Верховної Ради України Лаба Михайло Михайлович, голова Ужгородської райдержадміністрації Кіштулинець Радіон Володимирович, начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Воловик Борис Борисович, які висловили своє бачення подальшої розбудови туристичної інфраструктури Ставненської ТГ та Закарпатської області в цілому.

Остання зміна сторінки: 22-12-2021 14:50