Ставненська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Ініціатор обговорення: 
Ставненська сільська рада
Контактні дані: 

Повідомлення

Ставненської сільської ради

 

Ставненська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

 

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Будівництво пункту пропуску на українсько-польському кордоні „Лубня-Волосате”, за межами населеного пункту, на території Ставненської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області» та ЗВІТУ по СЕО.

Мета розробки детального плану – визначення параметрів забудови та функціонального призначення земельної ділянки, за межами населеного пункту, на території Ставненської сільської ради для будівництва нового спільного ПП для пішохідного (велосипедного) сполучення на території України.

Проект розроблено на підставі РІШЕННЯ шостої сесії восьмого скликання Ставненської сільської ради від 30.09.2021 року  № 236.

Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП  Зазулич С.І.

 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Ставненська сільська рада.

 

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 23 грудня 2021 р. на сайті  Ставненської сільської ради за адресою e-mail:  otg@stav.gov.ua та триватиме до 21 січня 2022 р.

 

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

19 січня 2022 року о 14.00 год. у приміщенні Клубу в с.Лубня відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну

екологічну оцінку можна в Ставненській сільській раді Закарпатська обл., Ужгородський район, с.Ставне будинок 253.

 

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Ставненської сільської ради     e-mail: otg@stav.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій до 21 січня 2022 р.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

 

 

Ставненський сільський голова                                  Іван МАНДРИК

 

<<Додаткова інформація по пректові

 

 

Е-mail: 
otg@stav.gov.ua
Термін проведення обговорення: 
22.12.2021 до 22.01.2022
Результат обговорення: 

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

ЩОДО РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

 

в проекті містобудівної документації

 

«Будівництво пункту пропуску на українсько-польському кордоні „Лубня-Волосате”, за межами населеного пункту, на території Ставненської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області»

 

19 січня 2022 року                                                    Ставненська сільська рада

                                                                                           (приміщення клубу в с.Лубня)

 

Головуючий на слуханнях –  Мандрик Іван Іванович (Ставненський сільський голова)

 

Головуючий:  Добрий день,  шановні присутні. Проводимо громадські слухання щодо розгляду пропозицій громадськості до детального плану території «Будівництво пункту пропуску на українсько-польському кордоні „Лубня-Волосате”, за межами населеного пункту с.Лубня, на території Ставненської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області».

Підставою для розроблення ДПТ є рішення шостої сесії восьмого скликання Ставненської сільської ради від 30.09.2021 року №236 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Ставненська сільська рада.

Розробник проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку - архітектор Зазулич С.І.

 

Мета розробки детального плану – визначення параметрів забудови та функціонального призначення земельної ділянки, за межами населеного пункту, на території Ставненської сільської ради для будівництва нового спільного ПП для пішохідного (велосипедного) сполучення на території України..

 

Повідомлення про оприлюднення детального плану території, Звіту про стратегічну екологічну оцінку, дату проведення громадських слухань розміщено 09 листопада 2021 року на сайті Ставненської сільської ради: stav.gov.ua , та в газетах «Ужгород» та «Карпатський об’єктив».

На сьогоднішній день до проекту детального плану території до виконкому Ставненської сільської ради не надходило жодної пропозиції та  зауваження.

 

Головуючий подав пропозицію про порядок денний роботи громадських слухань:

1. Про ознайомлення з проектом  детального плану території.

2. Обговорення проекту ДПТ, надання пропозицій до проекту.

3. Голосування учасників громадських слухань.

4. Оголошення резолюції громадських слухань.

Голосували:

Хто за? 37 осіб; Хто проти? – 0 осіб; Утримались? - 0 осіб.

 

  1. Головуючий:  Розпочинаємо обговорення проекту містобудівної документації

 

Слово надається Зазулич С.І., архітектору.  

 

Зазулич С.І. зупинюся на деяких параметрах проектування, а саме:

Територія даного детального планування розташована за межами села Лубня, яке є населеним пунктом Ставненської територіальної громади.

Будівництво даного ПП планується безпосередньо біля лінії державного кордону.

Земельна ділянка, на якій ведеться проектування, поки що не сформована, кадастровий номер не присвоєний, площа 0,600 га. Цільове призначення: 03.01 «Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування». Пункт пропуску має пасажирський профіль потоку з режимом роботи в денний час (8.00 – 20.00). Проектна пропускна спроможність пункту пропуску становитиме: 900 громадян/добу

В пункті пропуску планується розміщення представників прикордонної та митної служби.

Передбачається встановлення системи відео спостереження, монтаж турнікетів та шлагбаумів. Монтаж огорожі висотою 2,2 м, яка розмежовує „Зону виїзду з України” та „Зону вїзду в Україну”.

Також можливе розташування вольєру для службових собак.  

Будівлі, споруди та майданчик запроектовані згідно з експлуатаційної доцільності, виконанням санітарних та протипожежних вимог, розв’язкою транспортних та людських потоків.

До всіх будівель та споруд забезпечений вільний під’їзд. Всі площадки, під’їзди та доріжки благоустроєні, типи покриття прийняті з дотриманням діючих норм, виходячи з експлуатаційної доцільності. На ділянках без твердого дорожнього покриття, передбачено влаштування трав’яних газонів.

Територія повинна бути огороджена таким чином, щоб протидіяти несанкціонованому і неконтрольованому проникненню і переміщенню на територію або за її межі фізичних осіб, та транспортних засобів.

Утримання території повинно відповідати санітарним нормам. Люки, колодязі чи траншеї повинні бути закриті або огороджені на висоту не менше 1,0 м.

Проїзди, проходи повинні регулярно очищатися від сміття, в зимовий час – від снігу та льоду, посипатися піском.

Водопостачання планується привозною питною водою від підземного резервуара та насосної.

Відведення господарсько-побутових стоків планується до запроектованих очисних споруд повної біологічної очистки, із скидом в водонепроникний резервуар очищених стоків.

Опалення об’єкту пропонується локальними засобами електричними конвекторами. Вибір обладнання вирішується на наступних стадіях проектування.

Електропостачання запроектованого об’єкту передбачається від існуючої електророзподільної системи села через ЗТП 10/0.4 кВт, згідно технічних умов експлуатаційних служб. Блискавкозахист будівель та споруд повинен відповідати вимогам ДСТУ Б В.2.5-38-2008.

Передбачені заходи із комплексного благоустрою та озеленення території. Необхідно виконати мощення проїздів та майданчиків, влаштувати освітлення та озеленення прилеглої території відповідно до державних будівельних норм. Роботи по благоустрою слід проводити після завершення будівельних робіт та очищенню території від будівельного сміття.

Для забезпечення виконання «Програми поводження з твердими побутовими відходами» (постанова кабінету Міністрів від 04.04.2004 р. № 265) проектом передбачається організація майданчика для контейнерів для збору побутових відходів із наступним вивозом для утилізації. 

Майданчик повинен бути огороджений і мати тверде покриття, де будуть встановлені євроконтейнери місткістю 1,1 м3 кожен, виконані згідно стандарту EN 840-3, і один євроконтейнер для великогабаритних відходів (ВГО).

Вивезення контейнерів здійснюватиметься спеціальним автотранспортом. Вивезення та передачу відходів та санітарну обробку контейнерів проводить спеціалізоване підприємство, яке буде обране на конкурсній основі відповідно до ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 "Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів".

Даний ДПТ та Звіт направлені  в Департаменти екології та природніх ресурсів і охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

 Громадське обговорення ДПТ та Звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 19 січня 2022 року. Всі мають можливість ознайомитися із Звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту Детального плану території та внести доповнення та зауваження.

Чи є якісь запитання?

         

1.       Головуючий. Які будуть зауваження, пропозиції до проекту детального плану?

          Головуючий запропонувала перейти до голосування.

 

  1. Головуючий поставив на голосування питання погодження  проекту ДПТ

«Будівництво пункту пропуску на українсько-польському кордоні „Лубня-Волосате”, за межами населеного пункту, на території Ставненської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області».

 

Голосували:

Хто за? 37 осіб; Хто проти? – 0 осіб; Утримались? - 0 осіб.

Рішення прийнято.

 

  1. Вирішили:

Погодити проект містобудівної документації «Будівництво пункту пропуску на українсько-польському кордоні „Лубня-Волосате”, за межами населеного пункту, на території Ставненської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області».

 

Головуючий на громадському слуханні:                           Іван МАНДРИК                           

 

Секретар на громадському слуханні:                                 Лариса РЕЙПАШІ

Остання зміна сторінки: 21-01-2022 11:41