Новини

ЗВІТ Ставненського сільського голови за 2021 рік

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую перед сільською територіальною громадою за підсумками роботи з часу, що минув після створення громади.

 

Повний текст звіту>>

Напередодні нового року вручено планшети учням з багатодітних та малозабезпечених сімей громади

Напередодні святкування Нового року з метою покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти головою сільської ради Іваном Мандриком учням з багатодітних та малозабезпечених сімей громади вручено планшети.

Це вдалося завдяки участі Ставненської сільської ради у Програмі розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ», що реалізовується ПРООН у партнерстві з Закарпатською обласною державною адміністрацією.

Тож хочемо подякувати нашим партнерам та координаторам проекту за ці чудові порунки.

Ставненська громада отримала першу поставку бойового одягу в рамках участі у проекті "Вогнеборці"

     Маємо приємну новину! Сьогодні , Ставненська громада отримала першу поставку бойового одягу в рамках участі у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а саме – захисні костюми, підшоломники, спеціальні рукавиці.

Збудовано  туристичну стоянку вздовж автомобільної дороги державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород на в’їзді в Закарпатську область в с.Ужок

Ставненською сільською радою реалізовано проєкт № КМРР-230-ККІ-2021-2.0_З «Безпечні Карпати» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією „Єврорегіон Карпати - Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Привітання з Днем Святого Миколая

Шановні дорослі та маленькі жителі нашої громади! 
 
Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая!  
Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

Привітання з днем місцевого самоврядування

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання напередодні професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Соціальні послуги на Гіді

  • Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.
  • Підготували добірку соціальних послуг на Гіді:

Послуги на Гіді для людей з інвалідністю

Безбар’єрний доступ до держпослуг — один із пріоритетів Мінцифри. Завдяки Гіду з держпослуг людям не потрібно зайвий раз контактувати з представниками держустанов, щоб “просто запитати”. Вся необхідна інформація про те, як отримати понад 1800 послуг, вже доступна на Гіді.

Для вашої зручності підготували добірку найнеобхідніших держпослуг для людей з інвалідністю, дітей з інвалідністю та людей, що піклуються про них.

Людям з інвалідністю:

Пенсійні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо це послуги для людей пенсійного віку. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатись, як отримати пенсійні виплати. Про це підкаже Гід з державних послуг. А ви просто клікайте на потрібну послугу в нашій підбірці найнеобхідніших держпослуг для людей пенсійного віку.

Призначення пенсії за віком

Перерахунок пенсії