Новини

Mешканці Закарпатської області мають можливість й надалі звертатися до Представництва Уповноваженого в Закарпатській області у разі порушення їх прав

Мешканці Закарпаття, у разі порушення їх прав, можуть звертатися до
Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

в Закарпатській області

Патронатні вихователі

Діти повинні рости в рідній сім’ї, з мамою і татом. Адже сім’я є тим природним середовищем, де відбувається розвиток особистості дитини. Батьки – це першовихователі, які турбуються про здоров’я, духовний та моральний розвиток своїх чад, передають свій досвід взаємодії з людьми та природою, готують дітей до самостійного життя та праці. Та буває так, що життя дітей в сім’ї стає нестерпним, буває більше схожим на повну бездоглядність або й на суцільне насильство. Причин, які призводять сім’ю до складних життєвих обставин і не уможливлюють проживання дитині там – безліч.

Початок прийняття заяв, звернень від жителів села Луг щодо найменування вулиці в селі Луг іменем загиблого воїна Романа Русника!

Шановні жителі села Луг!

Оголошується початок прийняття заяв, звернень від
жителів села Луг щодо найменування вулиці в селі Луг

іменем загиблого воїна Романа Русника!

Звернення повинно містити:
1. ПІБ заявника
2. Зауваження, пропозиції
3. Дату
4. Способи зворотнього зв’язку
Строк прийняття заяв до 03.02.2023 року
Звернення приймаються у формі листа на адресу - село Ставне, 253,
Ужгородський район, Закарпатська область, індекс 89014
У формі електронного листа – otg.stav.gov.ua

Обговорення пропозиції щодо найменування вулиці в селі Луг іменем Героя України Романа Русника!

Шановні жителі села Луг!

Ставненська сільська рада запрошує Вас до обговорення
пропозиції щодо найменування вулиці в селі Луг іменем

Героя України Романа Русника!

Громадське обговорення відбудеться
22 січня 2023 року о 12.00 год.
в адміністративній будівлі
сільської ради (клуб)

Можливість внести пропозиції та зауваження отримають жителі, місце
реєстрації проживання яких зареєстроване на вищезазначеній території
та які мають право голосу на виборах. При собі обов'язково мати
паспорт

Заборона на території області використання феєрверків, салютів, петард, проведення розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

пл. Народна, 4, м Ужгород, 88008, тел.: (0312)-69-61-00, 69-60-80; факс: (0312) 69-60-78

www.carpathia.gov.ua, e-mail:admin@carpathia.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 0022496

 

ВИТЯГ

Транспортна ситуація в Ужгородському районі - відгуки та пропозиції

Допоможіть нашому району отримати краще транспортне сполучення!

 

Серед учасників опитування буде розіграно PowerBank! (за умови що ви лишите якийсь контакт в кінці форми, бо інакше нам складно буде знайти переможця). 

 

Отож, пропонуємо Вам пройти невелике опитування, що допоможе зібрати відгуки та пропозиції від вас як мешканців Ужгородського району, для поліпшення інфраструктури та мобільності між населеними пунктами району та до кордону. Просимо приділити 10-15 хвилин часу аби зробити своє пересування районом зручнішим. 

 

Рекомендації щодо вжиття заходів із спорожнення внутрішньобудинкових водяних систем опалення, гарячого та холодного водопостачання з урахуванням температури зовнішнього повітря та часу відсутності енергопостачання

Рекомендації

 

1. Заздалегідьналагодіть контакт із уповноваженим місцевим органом,який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації
Зверніться до органу місцевого самоврядування (виконкому міської,  селищної, сільської ради) щодо контактних даних відповідальної особи  уповноваженого місцевого органу (штаб, робоча група), який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації.

Про інформаційну кампанію «ДІТИ ВІЙНИ»

Про інформаційну кампанію «ДІТИ ВІЙНИ»

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, в Україні проводиться заходи інформаційної кампанії «ДІТИ ВІЙНИ»

Rомунікаційна кампанія «Готуймося!»

Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону 2022-2023р. Він, як прогнозують, буде найскладнішим в історії України.

Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселі.

Долучаємось до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності–2022

 

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради повідомляє, що 9 листопада, у День української писемності та мови, в Україні проведуть традиційний Радіодиктант національної єдності 2022.

Приєднатися до написання всеукраїнського диктанту можуть усі охочі. Для цього потрібно 9 листопада об 11:00 за київським часом увімкнути: