![](https://stav.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img-477cfa5f23567562c24c721a3fdf27b8-v.jpg?itok=ZAhlOVYv)
Напередодні святкування Нового року з метою покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти головою сільської ради Іваном Мандриком учням з багатодітних та малозабезпечених сімей громади вручено планшети.
Це вдалося завдяки участі Ставненської сільської ради у Програмі розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ», що реалізовується ПРООН у партнерстві з Закарпатською обласною державною адміністрацією.
Тож хочемо подякувати нашим партнерам та координаторам проекту за ці чудові порунки.
Остання зміна сторінки: 31-12-2021 14:24