Оголошення про створення робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку Ставненської територіальної громади

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, Ставненською сільською радою розпочинається процес підготовки Стратегії розвитку Ставненської територіальної громади. Для початку процесу стратегічного планування, планується утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

Всім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонується долучитись до процесу створення Стратегії розвитку Ставненської територіальної громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

          Для реєстрації потрібно подати заявку довільної форми на ім'я  сільського голови. Заявка повинна містити відомості про заявника:

- Прізвище, ім'я по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних.

Пропозиції щодо формування робочої групи необхідно подати до сільської ради за адресою: Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Ставне, 253 до 3 квітня 2023 року.

 

Довідки за телефоном (066-130-70-08Олександра Плакош.

 

 

 

 

 

 

Остання зміна сторінки: 20-03-2023 15:26