Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ставненської сільської ради.

 

Під головуванням Ставненського сільського голови Івана МАНДРИКА відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядок денний виносилися питання «Про додаткові протиепідемічні заходи щодо недопущення різкого поширення на території Ставненської громади гострої респіраторної хвороби COVID-19» та «Про заходи, пов’язані із захворюванням на поліомієліт».

Головуючий зазначив, що напередодні відбулося засідання обласної комісії, якою рекомендовано посилити заходи контролю за діючими осередками захворювання на COVID-19, продовжити щоденний моніторинг стану поширення респіраторної хвороби, забезпечити неухильне дотримання обмежень, встановлених постановою КМУ від 09.12.2020 р.№1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».

Головуючий виніс дане питання на обговорення, в результаті чого членами комісії прийнято рішення: з 25 січня по 8 лютого 2022 р.. Жорнавській гімназії перейти на дистанційну форму навчання, у зв’язку з високим відсотком захворюваності.

По питанню «Про заходи, пов’язані із захворюванням на поліомієліт» прийнято рішення: директорам навчальних закладів та старостам старостинських округів , на території громади, активізувати інформаційну та роз’яснювальну компанію щодо важливості проведення щеплень дітей у зв’язку з можливим ускладненням ситуації з поліомієліту.

На завершення Іван МАНДРИК інформував, що наступне засідання відбудеться 28 січня, з метою недопущення погіршення протиепідемічної ситуації та можливим ускладненням ситуації з поліомієліту на території громади.

 

Остання зміна сторінки: 26-01-2022 13:25