СТАВНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІ сесія VIII скликання
Р І Ш Е Н Н Я
25 лютого 2025 року с.Ставне № 816
Про внесення змін до комплексної цільової Програми регулювання містобудівної діяльності та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2023 – 2025 роки
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26, статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності», з метою врегулювання окремих питань щодо забезпечення Ставненської територіальної громади оновленою містобудівною документацією, організації планування та забудови територій, будівництва нових житлових мікрорайонів та об'єктів промислової забудови, визначення земельних ділянок для проведення земельних аукціонів, розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
- Внести зміни до комплексної цільової програми регулювання містобудівної діяльності та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії Ставненської сільської ради VIII скликання від 23 лютого 2023 року №474 (далі – Програма), викласти Програму в новій редакції, що додається.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, цін приватизації, комунальної власності.
Сільський голова Іван МАНДРИК
Додаток
до рішення ХХІ сесії сільської ради VІІІ скликання
від 25.02.2025 р. № 816
Комплексна цільова Програма
Ставненської сільської ради з регулювання містобудівної діяльності та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру
на 2023 – 2025 роки
Розділ 1. Загальна характеристика Програми
ПАСПОРТ
комплексної цільової Програми Ставненської сільської ради з регулювання містобудівної діяльності та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2023 – 2025 роки
1 |
Ініціатор розробки Програми |
Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, та інфраструктури Ставненської сільської ради |
2. |
Замовник Програми |
Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, та інфраструктури Ставненської сільської ради |
4. |
Розробник Програми |
Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, та інфраструктури Ставненської сільської ради |
5. |
Співрозробники Програми |
- |
6. |
Відповідальний виконавець програми |
Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, та інфраструктури Ставненської сільської ради |
7. 7.1. |
Термін реалізації Програми Етапи виконання Програми |
2023 – 2025 роки: І етап – 2023 рік, ІІ етап – 2024 рік, ІІІ етап – 2025рік |
8. |
Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми |
Бюджет Ставненської сільської ради – 2023, 2024 та 2025 роки. |
9.
|
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього,
|
11789,0 тис. грн., з них: 2023 р. – 57,0 тис. грн.; 2024 р. – 15,0 тис. грн.; 2025р. – 11717,0 тис. грн. |
9.1.
|
у тому числі:
бюджет Ставненської сільської ради
|
11789,0 тис. грн., з них: 2023 р. – 57,0 тис. грн.; 2024 р. – 15,0 тис. грн.; 2025р. – 11717,0 тис. грн. |
Ресурсне забезпечення комплексної цільової Програми
Ставненської сільської ради з регулювання містобудівної діяльності
та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру
на 2023 – 2025 роки
тис. грн.
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми |
Етапи виконання програми |
Усього витрат на виконання програми |
||
І |
ІІ |
ІІІ |
||
2023 р. |
2024 р. |
2025 р. |
||
Обсяг ресурсів, усього, у тому числі: |
57,0 |
15,0 |
11717,0 |
11789,0 |
державний бюджет |
- |
- |
- |
- |
обласний бюджет |
- |
- |
- |
- |
Бюджет Ставненської сільської ради |
57,0 |
15,0 |
11717,0 |
11789,0 |
кошти не бюджетних джерел |
- |
- |
- |
- |
Розділ 2. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована
Програма Ставненської територіальної громади з регулювання містобудівної діяльності та розвитку інформаційної системи
містобудівного кадастру на 2023 – 2025 роки.
Зміни в містобудівному законодавстві України потребують оновлення (актуалізації) існуючої містобудівної документації, приведення її до сучасних нормативних вимог, пов’язаних з використанням сучасних програмних технологій.
Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» є правові підстави для розроблення генерального плану населених пунктів громади (внесення змін до генерального плану) - основного містобудівного документу, яким регулюється територіальний розвиток населеного пункту, визначаються планувальні умови для забудови та іншого використання територій. Чинна містобудівна документація населених пунктів с. Ставне, с. Загорб, с. Жорнава, с. Лубня, с. Стужиця, с.Тихий, с. Гусний, с. Сухий, с. Ужок, с.Волосянка, с. Луг, с. Верховина Бистра застаріла і не відповідає портребам громади та населення, потребує нагального оновлення (генеральний план с. Ставне 1968 року розроблення, актуалізовано рішенням Ставненської сільської ради №107 від 21.02.2013 року; генеральний план с. Загорб 1969 року актуалізовано рішенням Загорбська сільської ради №149 від 09.04.2013 року; генеральний план с. Жорнава 11962 року розроблення актуалізовано рішенням Жорнавської сільської ради № 148 від 09.04.2013 року; генеральний план с. Лубня 1987 року розроблення актуалізовано рішенням Лубнянська сільської ради №65 від 07.02.13 року; генеральний план с. Стужиця 1969 року розроблення актуалізовано рішенням Стужицької сільської ради №28 від 15.02.2013 року; генеральний план с. Тихий 1970 року розроблення, актуалізовано рішенням Тихівської сільської ради № 106 від 27.03.2013 року; генеральний план с. Гусний відсутній; генеральний план с. Сухий 1980 року розроблення, актуалізовано рішенням Тихівсбкої сільської ради № 107 від 27.03.2013 року; генеральний план с. Ужок 1973 року розроблення, актуалізовано рішенням Ужоцької сільської ради № 181 від 21.03.2013 року; генеральний план с. Волосянка 1979 року розроблення, актуалізовано рішенням Волосянківської сільської ради № 171 від 14.03.2013 року; генеральний план с. Луг 1979 року розроблення, актуалізовано рішенням Волосянківської сільської ради № 106 від 27.03.2013 року; генеральний план с. Верховина Бистра 1968 року розроблення, актуалізовано рішенням Тихівсбкої сільської ради № 88 від 24.03.2013 року ).
Для розроблення проекту розроблення генерального плану населеного пункту (внесення змін до генерального плану населеного пункту) потрібен підготовчий етап, що включає проведення заходів з містобудівного моніторингу, яким визначаються обсяги освоєних територій, побудованих об’єктів житлової, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, зміни стану використання та забудови територій, встановлюються факти невідповідності призначення територій містобудівній документації, що потребують внесення до неї відповідних змін.
Розроблення графічних матеріалів генерального плану (змін до генерального плану) села/сіл та похідного від нього детального плану території населених пунктів має здійснюватись на актуалізованій топографо-геодезичній карті села/сіл, виконаній в цифровій формі з набором профільних геопросторових даних у державній геодезичній системі координат УСК-2000.
Згідно з статтею 21 Закону України «Про топографо-геодезичну та картографічну діяльність» фінансування спеціальних топографо-геодезичних і картографічних робіт, що виконуються за рішенням органів місцевого самоврядування, провадиться за рахунок місцевого бюджету.
Основними проблемними питаннями у сфері містобудування є обмеженість територіальних ресурсів для розвитку громади, населених пунктів, в т. ч. для розміщення районів багатоквартирної та садибної житлової забудови, відсутність оновленої містобудівної документації на забудову та реконструкцію території промислової забудови, визначення на ній планувальних обмежень, які необхідні в тому числі для проведення земельних аукціонів, що наповнять бюджет Ставненської сільської ради. Шляхи розв’язання цього питання полягають у розробці відповідних детальних планів території з подальшим їх затвердженням відповідно до чинного законодавства виконавчим комітетом сільської ради, розробка яких потребує фінансування за рахунок коштів бюджету Ставненської сільської ради.
Другим напрямком діяльності відділу архітектури та містобудування в сфері забезпечення інформаційних потреб у плануванні територій та формуванні галузевої складової державних геоінформаційних ресурсів є розвиток містобудівного кадастру, метою якого є формування баз даних про планування і забудову території громади та населених пунктів, а також налагодження комунікаційних каналів обміну інформацією з розподіленими базами даних інших державних та регіональних інформаційних систем та ресурсів.
На сьогодні на регіональному рівні створено геоінформаційну систему містобудівного кадастру Закарпатської області. При формуванні системи містобудівного кадастру громади з метою забезпечення сумісності та інтероперабельності ресурсів та даних, використання єдиних стандартів необхідно забезпечити підключення до зазначеної системи, що дозволить значно зменшити затрати часу та фінансових ресурсів на формування такої баз даних та геопорталу громади а також отримати безпосередній доступ до уже наявних даних про територію громади. З цією метою необхідно створити робоче місце відповідальної за ведення містобудівного кадастру та геопорталу містобудівного кадастру особи та забезпечити його фахову підготовку, закупити необхідні для користування державними інформаційними ресурсами захищені носії особистих ключів. Також виникне подальша адаптація наявних геопросторових даних про забудову населених пунктів потребує приведення їх у електронну форму до визначеної чинним законодавством державної геодезичної системи координат УСК-2000 та похідної від неї місцевої системи координат МСК 21, що планується виконати під час оновлення топографо-геодезичних даних для розроблення генеральних планів населених пунктів та топографічного плану громади. Згідно з статтею 21 Закону України «Про топографо-геодезичну та картографічну діяльність» фінансування спеціальних топографо-геодезичних робіт, що виконуються за рішенням органів місцевого самоврядування, провадиться за рахунок місцевого бюджету.
З метою подальшої реалізації державної політики щодо створення містобудівного кадастру як державної системи зберігання і використання геопросторових даних про територію, постає питання стосовно створення та розвитку геоінформаційної системи містобудівного кадастру територіальної громади на найближчі роки.
На сьогодні для ідентифікації об’єктів нерухомого майна та об’єктів містобудування на території села використовується процедура присвоєння адрес, встановлена у Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженому постановою Кабінету міністрів України від 27 березня 2019 р. № 367.
З урахуванням можливостей містобудівного кадастру є потреба у формуванні в його структурі Реєстру назв вулиць та інших поіменованих об’єктів і Адресного реєстру сіл Ставненської громади, об’єкти якого повинні мати геопросторову прив’язку до актуалізованої топографічної основи та зберігатися в базі даних Муніципальної геоінформаційної системи, що передбачено пунктом 30 Положення про містобудівний кадастр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559. Функціонування реєстрів дозволить уникнути більшої частини помилок при наданні адрес та ідентифікації об’єктів нерухомості на території села.
Також в перспективі повинні бути сформовані бази даних об’єктів культурної спадщини, природно-заповідного фонду, зовнішньої реклами, тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності тощо.
Подальший розвиток муніципальної геоінформаційної системи містобудівного кадастру планується здійснювати в щільній взаємодії з інформаційною системою електронного врядування територіальної громади, що стане інтегрованим корпоративним рішенням, яке базується на сучасних технологіях зі створенням центрального сховища даних і визначенням єдності організаційних, технічних та технологічних принципів будування геоінформаційних підсистем різного рівня.
Згідно з пунктом 27 Типового положення про Службу містобудівного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 559, створення та ведення містобудівного кадастру на базовому рівні (місцевому рівні) здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.
Таблиця вигод та витрат
Вигоди |
Витрати |
Сфера інтересів держави |
|
Забезпечення планової реалізації положень містобудівної документації та обґрунтування необхідності своєчасного її оновлення |
Витрати бюджету Ставненської територіальної громади на проведення містобудівного моніторингу, розроблення детальних планів територій та оновлення топографо-геодезичної карти сіл |
Продовження таблиці вигод та витрат
Вигоди |
Витрати |
Сфера інтересів держави |
|
Безперебійне функціонування геоінформаційної системи містобудівного кадастру як складової державної системи зберігання та використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальні одиниці, екологічні, інженерно-геологічні умови, інформаційних ресурсів, будівельних норм, державних стандартів і правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві |
Витрати бюджету Ставненської територіальної громади на утримання та модернізацію технічного комплексу муніципальної геоінформаційної системи, професійне навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів, створення тематичних сервісів та адаптацію наявних інформаційних ресурсів з метою введення їх до баз даних містобудівного кадастру |
Забезпечення прозорості у реалізації державної містобудівної політики шляхом функціонування відкритого інтернет-ресурсу – Геопорталу містобудівного кадастру |
Витрати на функціонування та постійне оновлення інформації, що розміщується на Геопорталі містобудівного кадастру сіл Ставненської сільської ради |
Сфера інтересів господарювання |
|
Доступність інформації щодо умов використання та забудови території сіл, а також сфери земельних відносин |
Витрати на сплату місцевих податків і зборів, орендної плати за землю |
Можливість здійснення комплексної забудови на основі детальних планів територій |
Витрати на співучасть у розробленні містобудівної документації місцевого рівня та пайова участь у розвитку соціальної та інженерної інфраструктури сіл, благоустрою його територій |
Сфера інтересів громадян |
|
Доступність інформації щодо планування та забудови території сіл, перспективи його розвитку, даних щодо умов використання земельних ділянок, об’єктів культурної спадщини, територій природно-заповідного фонду та рекреації |
Зменшення матеріальних і фінансових витрат на підготовку та отримання інформацій за запитами та зверненнями |
Покращення стану навколишнього природного середовища та якості життєвого середовища шляхом реалізації положень містобудівної документації |
Ліквідація та уникнення негативних впливів (погіршення стану навколишнього природного середовища та якості життєвого середовища) при веденні містобудівної діяльності |
Розділ 3. Мета Програми
Забезпечення сіл оновленою містобудівною документацією, виконаною з використанням сучасних програмних технологій в цифровій формі, у державній геодезичній системі координат УСК-2000, для планування та забудови міських територій, будівництва нових житлових мікрорайонів та кварталів промислової забудови, визначення земельних ділянок для проведення земельних аукціонів.
Створення геоінформаційної системи містобудівного кадастру як складової частини Системи містобудівного кадастру Закарпатської області відповідно до стратегічних цілей економічного та соціального розвитку міста, одним з пріоритетних напрямків якого є перехід на електронний документообіг в сфері діяльності органу місцевого самоврядування та стабільна діяльність геоінформаційної системи містобудівного кадастру, як основи для якісного управління розвитком територій громади та населених пунктів.
Розділ 4. Напрями діяльності, завдання та заходи Програми
Реалізація Програми здійснюється за наступними напрямами.
Організація робіт із забезпечення розроблення (оновлення) містобудівної документації місцевого рівня:
- проведення містобудівного моніторингу як основи для обґрунтування необхідності розроблення генерального плану сіл (внесення чергових змін до генерального плану сіл);
- розроблення містобудівної документації місцевого рівня – генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій.
Розвиток інформаційної системи містобудівного кадастру:
- виконання функцій Служби містобудівного кадастру (забезпечення функціонування технічного комплексу ГІС системи, забезпечення безперебійного функціонування програмного забезпечення та захисту інформації, актуалізація інформаційних ресурсів містобудівного кадастру), системне навчання та підвищення кваліфікації фахівців Служби містобудівного кадастру;
- актуалізація топографо-геодезичної інформації на територію генерального плану сіл М1:2000 з приведенням її до державної системи координат УСК-2000 та місцевої системи координат МСК-21;
- формування Адресного реєстру територіальної громади та населених пунктів (інвентаризація існуючих адрес об’єктів нерухомості та створення ГІС-бази даних Адресного реєстру в інформаційній системі містобудівного кадастру. Створення та впровадження атрибутивної бази даних про будівлі та споруди. Створення та впровадження інтерактивного доступу до бази об’єктів Адресного реєстру);
- формування Реєстру назв вулиць та інших поіменованих об’єктів, з урахуванням прийнятих сільською радою рішень;
- формування баз даних об’єктів культурної спадщини, природно-заповідного фонду, зовнішньої реклами, тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності тощо, за результатами проведення їх інвентаризації;
- моніторинг показників стану і змін об’єктів містобудування.
Напрями діяльності та заходи Програми наведено в додатку 1 до Програми.
Перелік завдань Програми наведено в додатку 2 до Програми.
Розділ 5 . Критерії оцінки ефективності виконання заходів Програми (результативні показники)
Результативні показники викладені в додатку 3 до Програми.
Розділ 6 . Очікувані результати та ефективність
Виконання заходів, визначених Програмою, забезпечить планове виконання завдань щодо організації робіт з підтримання в актуальному стані існуючої та розроблення нової містобудівної документації місцевого рівня, сприятиме розвитку геоінформаційної системи містобудівного кадастру на базі сучасних цифрових технологій з аналізу й управління, в тому числі для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві.
В результаті реалізації заходів Програми очікується:
- проведення містобудівного моніторингу та фіксація його результатів, як основа для прийняття рішення про чергове внесення змін до генерального плану села та визначення напрямків цих змін;
- організація комплексної забудови найбільш відповідальних ділянок на території села на основі розроблення детальних планів цих територій;
- оновлення картографічних та топографо-геодезичних матеріалів з урахуванням поточних змін у забудові населених пунктів та території громади та переведення їх до державної системи координат УСК-2000;
- забезпечення безперебійної та ефективної роботи геоінформаційної системи містобудівного кадастру територіальної громади як основи для якісного управління розвитком територій громади та населених пунктів та невідємної складавої системи містобудівного кадастру області, її технічного супроводу постачальником програмного забезпечення;
- актуалізація та постійне оновлення кадастрової інформації, необхідної для прийняття ефективних управлінських рішень, прогнозування та моделювання рівня ринкових, інвестиційних відносин, що важливо для поповнення бюджету, та розвитку території в цілому;
- удосконалення системи надання адрес об’єктам нерухомості та містобудування, які мають просторово-орієнтовану прив’язку на карті (геопорталі) територіальної громади, із застосуванням сучасних технологій для використання її державними, комунальними установами, суб’єктами господарювання та фізичними особами в телекомунікаційному просторі містобудівного кадастру;
- забезпечення безперебійного безоплатного доступу громадян та інших суб’єктів містобудівної діяльності до відкритої кадастрової інформації, що розміщується в мережі Інтернет на Геопорталі містобудівного кадастру територіальної громади.
Розділ 7. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Координацію діяльності, пов’язаної з реалізацією Програми, здійснює відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, тта інфраструктури Ставненської сільської ради.
Для здійснення поточного моніторингу виконання Програми відділ архітектури, містобудування,житлово-комунального господарства та інфраструктури Ставненської сільської ради до 15 квітня (за І квартал) та до 15 жовтня (за 9 місяців) дані за звітний період про заплановані та фактичні обсяги фінансування Програми.
Інформація щодо виконання цієї Програми надається Ставненській сільській раді до 01 квітня щорічно відділом архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та інфраструктури Ставненської сільської ради.
Після закінчення встановленого строку виконання Програми відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та інфраструктури Ставненської сільської ради складає підсумковий звіт про результати її виконання та подає його на розгляд виконавчому комітету Ставненської сільської ради, а після схвалення – на затвердження сесії Ставненської сільської ради.
Звіт повинен містити пояснювальну записку, дані про заплановані та фактичні обсяги і джерела фінансування Програми.
У разі втрати актуальності Програми, її основної мети та припинення фінансування заходів, виконання Програми припиняється достроково за поданням відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та інфраструктури Ставненської сільської ради, погодженим з фінансовим відділом та відділом соціально-економічного ровитку, інвестицій та надзвичайних ситуацій Ставненської сільської ради.
Обовязкове внесення змін до Програми у частині доповнення напрямів діяльності, заходів та переліку завдань, розрахунку необхіного ресурсного забезпечення їх реалізації щодо розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади після набуття чинності ЗУ від 17.06.2020 року №771-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» (з 24.07.2021 року), але не раніше затвердження Кабінетом Міністрів України визанчених пунктом 4 частини 2 ст.16цього Закону нормативно-правових актів.
Рішення про дострокове припинення дії Програми приймає Ставненська сільська рада.
Додаток 1
до Програми
Напрями діяльності та заходи комплексної цільова Програма Ставненської сільської ради
з регулювання містобудівної діяльності та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2023 - 2025 роки
1. Організація робіт із розроблення містобудівної документації місцевого рівня |
|||||||||||||||
1.1. |
Містобудівний моніторинг реалізації положень генерального плану міста/села/сіл |
2023 – 2025 роки |
Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального та інфраструктури Ставненської сільської ради (далі відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради) |
бюджет Ставненської сільської ради |
0,0 |
- |
- |
- |
Щорічний аналітичний звіт про стан реалізації проектних рішень генерального плану, встановлення фактів невідповідності призначення територій містобудівній документації з наданням пропозицій щодо розроблення генерального плану сіл (внесення змін до генерального плану сіл). |
||||||
1.2 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с. Ставне» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
1333,2 |
- |
- |
1333,2 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Ставне |
||||||
1.3 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с. Волосянка» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
1339,2 |
- |
- |
1339,2 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Волосянка |
||||||
1.4 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Жорнава» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
783,6 |
- |
- |
783,6 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Жорнава |
||||||
1.5 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Ужок» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
877,8 |
- |
- |
877,8 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Ужок |
||||||
1.6 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Сухий» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
480,6 |
- |
- |
480,6 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Сухий |
||||||
1.6 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с. Луг» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
650,4 |
- |
- |
650,4 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с. Луг |
||||||
1.7 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Загорб» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
723,0 |
- |
- |
723,0 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Загорб |
||||||
1.8 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Стужиця» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
1210,0 |
- |
- |
1210,0 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Стужиця |
||||||
1.9 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с. Лубня» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
543,6 |
- |
- |
543,6 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Буківцьово |
||||||
2.0 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Тихий» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
750,6 |
- |
- |
750,6 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Тихий |
||||||
3.0 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Гусний» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
417,0 |
- |
- |
417,0 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Гусний |
||||||
3.1 |
Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Верховина Бистра» |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
816,0 |
- |
- |
816,0 |
Визначення планувальної структури забудови та комплексного розвитку с.Верховина Бистра |
||||||
Всього за напрямком діяльності:
|
бюджет Ставненської сільської ради |
9925,0
|
- |
- |
9 925,0
|
|
|||||||||
2. Удосконалення діяльності Служби містобудівного кадастру |
|||||||||||||||
2.1. |
Закупівля технічного обладнання робочого місця відповідальної особи за ведення містобудівного кадастру (системний блок, монітор, клавіатура, мишка, ДБЖ)
|
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
25,0 |
25,0 |
- |
- |
Забезпечення необхідної технічної складової для підключення до Єдиної державної електронної ситеми у сфері будівництва, геоінформаційної системи містобудівного кадастру Закарпатської області, створення системи містобудівного кадастру громади |
||||||
2.2 |
Закупівля програмного забезпечення для робочого місця відповідальної особи за ведення містобудівного кадастру |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
15,0 |
15,0 |
- |
- |
Забезпечення необхідної програмної складової для підключення до Єдиної державної електронної ситеми у сфері будівництва (ЄДЕССБ) , геоінформаційної системи містобудівного кадастру Закарпатської області, створення системи містобудівного кадастру громади (ГІС МБК) |
||||||
2.3 |
Встановлення та налаштування програмного забезпечення, первинне навчання фахівця базовому функціоналу супровід та технічна підтримка |
2023-2024 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
10,0 |
10,0 |
- |
- |
Забезпечення безперебійного функціонування ліцензійного програмного забезпечення та супровід фахівця геоінформаційної системи містобудівного кадастру. |
||||||
2.4 |
Закупівля захищених носіїв особистих ключів (токенів) для підключення до державних інформаційних системи (2 шт) |
2023-2024 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
2,0 |
2,0 |
- |
- |
Забезпечення підключення начальника відділу та відповідальної особи до Єдиної державної електронної ситеми у сфері будівництва (ЄДЕССБ) та ГІС МБК |
||||||
2.5 |
Послуги з розроблення сервісів обліку та обміну кадастровими даними , створення сервісів геопорталу |
2024 - 2025 роки |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
20,0
|
-
|
10,0
|
10,0
|
Актуалізація інформаційних ресурсів містобудівного кадастру. Створення нових засобів обробки геопросторової інформації. |
||||||
2.6 |
Професійне навчання та підвищення кваліфікації фахівця Служби містобудівного кадастру |
2023 - 2025 роки |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
15,0
|
5,0
|
5,0
|
5,0
|
Забезпечення фахової роботи з програмним забезпеченням геоінформаційної системи, підтверджене сертифікатом державного зразка. |
||||||
Всього за напрямом діяльності: |
бюджет Ставненськ ої сільської ради |
87,0
|
57,0 |
15,0 |
15,0
|
|
|||||||||
3. Актуалізація топографо-геодезичної інформації |
|||||||||||||||
3.1 |
Створення цифрового топографічного плану М 1:10 000 території Ставненської сільської територіальної громади |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
520,0 |
- |
- |
520,0 |
Створення цифрового топографічного плану громади, необхідного для подальшого розроблення Комплексного плану просторового розвитку території громади |
||||||
3.2 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Ставне |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
104,5 |
- |
- |
104,5 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с.Ставне для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ селища, ведення містобудівного кадастру |
||||||
3.3 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с. Волосянка |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
145,6 |
- |
- |
145,6 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Волосянка для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
3.4 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с. Жорнава
|
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
65,0 |
- |
- |
65,0 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Жорнава для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
3.5 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Ужок |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
111,0 |
- |
- |
111,0 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Ужок для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
3.6 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с. Луг |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
46,0 |
- |
- |
46,0 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с Луг для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
3.7 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Сухий |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
48,7 |
- |
- |
48,7 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Сухий для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
3.8 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Загорб |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
45,6 |
- |
- |
45,6 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Загорб для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
3.9 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Лубня |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
110,0 |
- |
- |
110,0 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Лубня для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
4.0 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Стужиця |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
326,0 |
- |
- |
326,0 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Стужиця для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
4.1 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Тихий |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
120,0 |
- |
- |
120,0 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Тихий для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
4.2 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Гусний |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
46,8 |
- |
- |
46,8 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Гусний для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
4.3 |
Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Верховина Бистра |
2025 рік |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
87,8 |
- |
- |
87,8 |
Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Верховина Бистра для розробки проектних рішень з оновлення генерального плану суміщеного з ДПТ села, ведення містобудівного кадастру |
||||||
Всього за напрямом діяльності: |
бюджет Ставненської сільської ради |
1777,0 |
- |
- |
1777,0 |
|
|||||||||
Всього за Програмою: |
бюджет Ставненської сільської |
11789,0 |
57,0 |
15,0 |
11717,0 |
|
|||||||||
Додаток 2
до Програми
Перелік завдань комплексної цільової Програми Ставненської сільської ради з регулювання містобудівної діяльності та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2023 - 2025 роки
Всього на виконання програми |
бюджет Ставненської сільської ради |
57,0 |
57,0 |
25,0 |
15,0 |
15,0 |
0,0 |
11717,0 |
11717,0 |
0,0 |
Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та інфраструктури Ставненської сільської ради (далі відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради)
|
Підпрограма 1 Організація робіт із розроблення містобудівної документації місцевого рівня Мета: Забезпечення населених пунктів громади та окремих територій за межами населених пунктів оновленою містобудівною документацією, виконаною з використанням сучасних програмних технологій в цифровій формі, у державній геодезичній системі координат УСК-2000, для планування та забудови міських територій, будівництва нових житлових мікрорайонів та кварталів промислової забудови, визначення земельних ділянок для проведення земельних аукціонів |
|||||||||||
Всього на виконання підпрограми 1 |
бюджет Ставненська сільської ради |
0 |
0 |
0,0 |
0 |
0 |
0,0 |
9925,0
|
9925,0
|
0,0 |
|
Завдання 1.1. Містобудівний моніторинг реалізації положень генерального плану міста/села |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.2. Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Ставне» |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
1333,2 |
1333,2 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.3. Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Волосянка» |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
1339,2 |
1339,2 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.4. Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Жорнава» |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
783,6 |
783,6 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.5. Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Ужок» |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
- |
- |
- |
877,8 |
877,8 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.6. Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Луг» |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
- |
- |
- |
650,4 |
650,4 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.7. Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Сухий» |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
- |
- |
- |
480,6 |
480,6 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.8. Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Загорб» |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
- |
- |
- |
723,0 |
723,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 1.9 Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Лубня» |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
- |
- |
- |
543,6 |
543,6 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.0 Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Стужиця» |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
- |
- |
- |
1210,0 |
1210,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.1 Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Тихий» |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
750,6 |
750,6 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.2 Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Гусний» |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
417,0 |
417,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.3 Розроблення містобудівної документації «Генеральний план суміщений з детальним планом території с.Верховина Бистра»
|
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
816,0 |
816,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Підпрограма 2 забезпечення виконання функцій Служби містобудівного кадастру Мета: Модернізація та удосконалення створеної геоінформаційної системи містобудівного кадастру відповідно до стратегічних цілей економічного та соціального розвитку міста/села, одним з пріоритетних напрямків якого є перехід на електронний документообіг в сфері діяльності органу місцевого самоврядування та стабільна діяльність Муніципальної геоінформаційної системи містобудівного кадастру, як основи для якісного управління розвитком територій села. |
|||||||||||
Всього на виконання підпрограми) 2 |
бюджет Ставненської сільської ради |
57,0
|
57,0 |
25,0 |
15,0
|
15,0
|
0,0 |
15,0
|
15,0
|
0,0 |
|
Завдання 2.1. Закупівля технічного обладнання робочого місця відповідальної особи за ведення містобудівного кадастру (системний блок, монітор, клавіатура, мишка, ДБЖ) |
бюджет Ставненської сільської ради |
25,0 |
0,0 |
25,0 |
|
|
|
|
|
|
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.2. Закупівля програмного забезпечення для робочого місця відповідальної особи за ведення містобудівного кадастру |
бюджет Ставненської сільської ради |
15,0 |
15,0 |
0,0 |
|
|
|
|
|
|
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.3. Встановлення та налаштування програмного забезпечення, первинне навчання фахівця базовому функціоналу супровід та технічна підтримка |
бюджет Ставненської сільської ради |
10,0 |
10,0 |
0,0 |
|
|
|
|
|
|
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.4. Закупівля захищених носіїв особистих ключів (токенів) для підключення до державних інформаційних системи (2 шт) |
бюджет Ставненської сільської ради |
2,0 |
2,0 |
0,0 |
|
|
|
|
|
|
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.5. Послуги з розроблення сервісів обліку та обміну кадастровими даними, створення сервісів геопорталу |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
10,0
|
10,0
|
0,0 |
15,0
|
15,0
|
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 2.6. Професійне навчання та підвищення кваліфікації фахівця Служби містобудівного кадастру |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
5,0
|
5,0
|
0,0 |
0,0
|
0,0
|
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Підпрограма 3 Актуалізація топографо-геодезичної інформації Мета: Забезпечення сіл оновленою містобудівною документацією |
|||||||||||
Всього на виконання підпрограми) 3 |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
1777,0 |
1777,0 |
0,0 |
|
Завдання 3.1. Створення топографічного плану М 1:10 000 території Ставненської територіальної громади |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
520,0 |
520,0 |
0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.2. Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Ставне |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
104,5 |
104,5 |
0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.3. Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с. Волосянка |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
145,6 |
145,6 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.4. Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с. Жорнава
|
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
65,0 |
65,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.5. Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Ужок |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
111,0 |
111,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.6 Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с. Луг |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
46,0 |
46,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.7. Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Сухий |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
|
- |
- |
48,7 |
48,7 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.8 Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Загорб |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
45,6 |
45,6 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 3.9 Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Лубня |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
110,0 |
110,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 4.0 Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Стужиця |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
326,0 |
326,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 4.0 Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Тихий |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
120,0 |
120,0 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 4.0 Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Гусний |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
46,8 |
46,8 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Завдання 4.0 Створення цифрового інженерно-топографічних плану масштабу М1:2000 на теририторію с.Верховина Бистра |
бюджет Ставненської сільської ради |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
87,8 |
87,8 |
0,0 |
відділ АМ ЖКГ та інфраструктури Ставненської сільської ради |
Додаток 3
до Програми
Результативні показники виконання Програми за програмно-цільовим методом
Всього на виконання програми, тис. грн. |
57,0 |
57,0 |
25,0 |
15,0 |
15,0 |
0,0 |
11717,0 |
11717,0 |
0,0 |
|
Мета Програми: Забезпечення сіл оновленою містобудівною документацією, виконаною з використанням сучасних програмних технологій в цифровій формі, у державній геодезичній системі координат УСК-2000, для планування та забудови територій населених пунктів, будівництва нових житлових мікрорайонів та кварталів промислової забудови, визначення земельних ділянок для проведення земельних аукціонів. Створення геоінформаційної системи містобудівного кадастру громади як невідємної складової державних ресурсів відповідно до стратегічних цілей економічного та соціального розвитку міста, одним з пріоритетних напрямків якого є перехід на електронний документообіг в сфері діяльності органу місцевого самоврядування та стабільна діяльність геоінформаційної системи містобудівного кадастру, як основи для якісного управління розвитком територій громади та населених пунктів. |
||||||||||
Відповідальний виконавець: Відділ архытектури, мыстобудування, житлово-комунального господарства та інфраструктури Ставненської сільської ради |
бюджет Ставненської сільської ради |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Завдання 1.1. Містобудівний моніторинг реалізації положень генерального плану міста/села/сіл |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Показники виконання: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Показник продукту: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
площа земельних ділянок, га |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Завдання 1.2-1.5:Розроблення містобудівної документації (детальних планів територій за межами населених пунктів, генеральних планів населених пунктів, суміщених з детальним планом території) |
7350
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Показники виконання: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Показник витрат (вхідних ресурсів): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кількість генеральних планів населених пунктів, які необхідно розробити, од. |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
12 |
|
кількість детальними планами території населених пунктів (у складі генерального плану), які необхідно розробити, од. |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
площа території, на яку необхідно розробити детальні плани території, га |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
видатки на розроблення та внесення змін до містобудівної документації, тис. грн. |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Показник продукту: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кількість генеральних планів населених пунктів, які необхідно розробити, од. |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
12 |
|
кількість детальними планами території населених пунктів (у складі генерального плану), які необхідно розробити, од. |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
12 |
|
площа території, на яку розроблено детальні плани території, га |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
у т.ч: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
території с. Ставне |
|
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
території с. Волосянка |
|
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
території с. Жорнава |
|
|
|
|
0 |
0 |
|
|
|
|
території с. Ужок |
|
|
|
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Території с. Луг |
|
|
|
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Території с. Сухий |
|
|
|
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Території с. Загорб |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
|
Території с. Лубня |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
|
Території с. Стужиця |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
|
Територія с.Тихий |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
|
Територія с. Гусний |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
|
Територія с. Верховина Бистра |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
|
Показник продуктивності (ефективності): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Відсоток оновлення містобудівної документації, % |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
100 |
100 |
|
Завдання 2.1-2.5 з забезпечення виконання функцій Служби містобудівного кадастру ( створення робочого місця для фахівця, закупівля токенів та підвищення кваліфікації відповідального фахівця системи та веб-геопорталу містобудівного кадастру |
7520, 7370 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Показник витрат (вхідних ресурсів): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
видатки на закупівлю технічного обладнання для фахівця з ведення містобудівного кадастру ( для створення робочого місця), тис. грн. |
|
25,0 |
25,0 |
|
|
|
|
|
|
|
видатки на закупівля ліцензійного програмного забезпечення, технічну підтримку при використанні програмного забезпечення, його встановлення та налаштування, послуг первинної підготовки фахівця з ведення містобудівного кадастру (для створення робочого місця), тис. грн. |
|
25,0 |
25,0 |
|
|
|
|
|
|
|
видатки на закупівлю захищених носіїв особистих ключів |
|
2,0 |
2,0 |
|
|
|
|
|
|
|
видатки на створення ресурсів та веб-сервісів системи та геопорталу містобудівного кадастру громади |
|
|
|
|
10,0 |
10,0 |
|
10,0 |
10,0 |
|
видатки на проведення професійного навчання та підвищення кваліфікації співробітників Служби містобудівного кадастру, тис. грн. |
|
5,0 |
5,0 |
|
5,0 |
5,0 |
|
5,0 |
5,0 |
|
Показник продукту: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Кілкість закупленого технічного обладнання робочого місця спеціаліста з питань ведення містобудівного кадастру, компл. |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
кількість одиниць програмного забезпечення, яке потребує ліцензування та технічної підтримки при використанні, од. |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
кількість придбаних захищених носіїв особистих ключів, од |
|
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
кількість створених ресурсів та веб-сервісів геопорталу містобудівного кадастру громди |
|
5 |
5 |
|
8 |
8 |
|
8 |
8 |
|
Кількість отриманих сертифікатів державного зразка про підвищення кваліфікації у сфері геоінформаційних технологій |
|
1 |
1 |
|
1 |
1 |
|
1 |
1 |
|
Показник продуктивності (ефективності): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Виконання заходів з забезпечення створення системи та веб-геопорталу містобудівного кадастру територіальної громади, %. |
|
21 |
21 |
0 |
40 |
40 |
|
100 |
100 |
|
Завдання 3.1.-36 Створення цифрових топографічних планів М 1:10 000 на територію ТГ, інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію населених пунктів громади |
7370 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Показники виконання: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Показник витрат (вхідних ресурсів): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
видатки на створення цифрових топографічних планів масштабу М1:10 000 на територію громади, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
520,0 |
520,0 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Ставне, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
104,5 |
104,5 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Волосянка, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
145,6 |
145,6 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с.Жорнава, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
65,0 |
65,0 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Ужок, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
111,0 |
111,0 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с.Луг, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
46,0 |
46,0 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с Сухий, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
48,7 |
48,7 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с Загорб, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
45,6 |
45,6 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Луюбня, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
110,0 |
110,0 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Стужиця, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
326,0 |
326,0 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Тихий, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
120,0 |
120,0 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Гусний, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
46,8 |
46,8 |
|
видатки на створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу М1:2000 на територію с. Верховина Бистра, тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
87,8 |
87,8 |
|
Показник продукту: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Площа оновлення топографічних даних М 1:10 000, га |
|
29922 |
29922 |
|
|
|
|
29922 |
29922 |
|
Площа оновлення топографічних даних М 1:2 000, га |
|
656,9 |
656,9 |
|
635,9 |
635,9 |
|
1930,4 |
3223,2 |
|
Показник продуктивності (ефективності): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забезпеченість території громади оновленими топографо-геодезичними даними М 1:10 000, % |
|
0 |
0 |
|
|
|
|
100 |
100 |
|
Забезпеченість території населених пунктів оновленими топографо-геодезичними даними М 1:2 000, % |
|
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
100 |
100 |
|
Секретар сільської ради Лариса РЕЙПАШІ
Остання зміна сторінки: 10-03-2025 07:10