![](https://stav.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img-eca3538181c39764c3d001843b965c5e-v.jpg?itok=mpnga4wF)
Ставненська сільська рада в рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» отримала дефібрилятор для використання в роботі добровільною пожежною командою.
Дана допомога була надана Фондом міжнародної солідарності Республіка Польща, у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу.
Остання зміна сторінки: 01-12-2023 12:30