![](https://stav.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/viber_image_2024-02-14_14-57-00-424.jpg?itok=78S_02tL)
Сьогодні 14.02.2024 року о 10 годині відбулося засідання конкурсної комісії з визначення субєкта господарювання на здійснення операцій із збирання та вивезення побутових відходів на території Ставненської сільської ради. Проводилось розкриття конвертів та перевірки конкурсних пропозицій, що надійшли для участі в конкурсі на правильність оформлення, відповідність кваліфікаційним вимогам та вимогам конкурсної документації. За результатами конкурсу визнано переможця - Комунальне підприємство "Турківське житлово-комунальне управління"
Остання зміна сторінки: 15-02-2024 11:58