ЗВІТ Ставненського голови Івана МАНДРИКА перед громадою

 

 

         Під головуванням сільського голови в присутності 18 депутатів та старост старостинських округів відбулося І пленарне засідання IX сесії сільської ради. На засідання виносилося 14 питань порядку денного.

         Найбільш очікуваним було питання звіту голови громади, адже це перший звіт у новоствореній громаді.

         Іван МАДРИК впродовж години інформував присутніх про пророблену роботу у 2021 році. Виступаючий детально проаналізував стан справ громади з початку її створення і по сьогоднішній час, відмітив позитивні зрушення які відбулися у громаді, і зауважив, що це лише початок, адже його команда має амбіційні плани щодо розвитку, які обов’язково будуть реалізовані в максимально стислі терміни.

         На завершення свого звіту голова подякував депутатському корпусу, виконавчому комітету, апарату Ставненської сільської ради, жителям громади за підтримку та порозуміння у роботі.

Також Іван Мандрик висловив щиру вдячність депутатам всіх рівнів, обласній державній  та районній адміністраціям, обласній та районній раді щодо належної співпраці, яка втілюється у розвиток громади.

         Депутати одноголосно прийняли рішення з даного питання та рекомендували голові не зупинятися на досягнутому та крокувати вперед, розвиватися, покращуватися і стати прикладом для всіх маленьких громад області.

 

Остання зміна сторінки: 21-01-2022 15:22