Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету сільської ради ,,Про створення комісії  з визначення та відшкодування Ставненській сільській раді збитків завданих внаслідок використання земельних ділянок комуналь

Додаток до розпорядження сільського голови

07.04.2023 №24

 

Повідомлення про оприлюднення проекту

регуляторного акта рішення виконавчого

комітету сільської ради ,,Про створення комісії

 з визначення та відшкодування Ставненській

сільській раді збитків завданих внаслідок використання

земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства"

 

 

Проект рішення виконавчого комітету сільської ради ,,Про створення комісії з визначення та відшкодування Ставненській сільській раді збитків завданих внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства" розроблено відділом земельних відносин та природокористування апарату сільської ради.

Мета проекту: метою прийняття даного регуляторного акта збільшення надходжень до місцевого бюджету від плати за землю, захисту майнових прав Ставненської сільської ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди, недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності, що призводить до втрат місцевого бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих Ставненській сільській раді, внаслідок порушення порядку землекористування.

Проект спрямований на врегулювання механізму з визначення та відшкодування збитків, завданих Ставненській сільській раді, внаслідок порушення порядку землекористування.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені не пізніше 5 днів з дня опублікування Повідомлення відповідно до Закону України ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності'' на офіційному сайті сільської ради у розділі Регуляторна політика. З проектом можна ознайомитися у відділі земельних відносин та природокористування апарату сільської ради.

 Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проекту регуляторного акта, які можна надавати до сільської ради:

1.особисто у приміщенні сільської ради;

2. на електронну адресу otg@stav.gov.ua ;

3. поштою за адресою:

-89014, с.Ставне, 253, Ужгородського району, Закарпатської області

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування проекту рішення в засобах масової інформації відповідно до Закону.

Телефон відповідальної особи- 0997568670

 

Остання зміна сторінки: 08-04-2023 13:50